İzleyiciler

14 Mayıs 2016 Cumartesi

YENİ BİR ÜRÜN - BAALEA ARGAN YAĞI

Merhabalar ☺ Bu gün @ozum_kozmetik_baalea dan güzel bir kargo aldım. Kargonun içerisinde görselde gördüğünüz argan yağı vardı. Önceki yazılarıma bakarsanız argan yağının faydalarından bahs etmişim. Zeytin yağının ne kadar kıymetli olduğunu hepimiz biliyoruz . Argan yağı zeytin yağından bir kaç defa fazla E vitamini içerdiğine göre cilde faydası daha çoktur. Argan yağını aynı zamanda saç, el, ayak, tırnak hatta vücut nemlendirmesinde bile kullana bilirsiniz.
Gelelim, @ozum_kozmetik_baalea dan gelen bu ürünün tanıtımına. Ürün koyu renkli cam şişededir. Yoğun kıvamda. Çok hoş bir kokusu var. İçeriğinde alkol yoktur. İçeriği bu şekilde : Cyclopentasiloxane, Dimenthicone, Phenyltrimethicome, Argania spirosa, Fragrance
Şişenin ağız kısmı daracık olduğundan uygulama yaparken kontrol elinizde oluyor ki, bu da bana göre ürün kullanımında israf olunmamasında bana göre en önemli özelliklerinden biri. Elimde kullandığım bir kaç ürün olduğu için şuanda bu ürünü kullanmak için diğerlerinin bitmesini bekliyeceğim. Çünkü böyle yapmadığımda hangi ürünün ne gibi etki verdiğini anlayamuyorum. Ürünü denedikten sonra görüşlerimi sizinle paylaşacağım.
Ürünü @ozum_kozmetik_baalea dan satın ala bilirsiniz.
Son olarak @ozum_kozmetik_baalea ya içten ve samimi teşekkürler ☺


Hiç yorum yok :