İzleyiciler

4 Kasım 2015 Çarşamba

DENEDİM, YORUMLUYORUM -MADAME COCO AMBER NEMLENDİRİCİ EL KREMİ

Merhabalar :)
Doğum yaklaştığından bu aralar telefondan blog yaza bileceğim program arayışı içerisindeyim. Bir programı bulmuşum,  ilk kez onunla blog yazıyorum. İnşallah beni rezil etmeden güzel yazar. Daha iyi anlayamıyorum fonksiyonlarından. Ama olsun öğrenirim zamanla :)


Bu gün size "Madame Coco"dan eylül ayında indirim döneminde 3 tl gibi bir fiyata aldığım amber kokulu o nemlendirici kremden bahs etmek istiyorum. Görselden gördüğünüz gibi kremi bitrmişim. Gece içindeki son damlaları çıkarmak için resmen mücadele ettim. Bitmesine üzüldüğüm ürünlerden biri oldu bu. Kremin ambalajı tüp halinde. 12 ml ürün vardı içerisinde. Nemlendirmesi ve hızlı emilmesi bir harikaydı. Kokusuna ise hiç doyamadım hiç. Kalıcı ve müthiş amber kokusu vardı.  12 ml ürün her gün kullanmama rağmen daha dün tam olarak bitti. Bazen temizlik yaparken ellerim deterjandan kuruyordu ve yıpranıyordu. Bu ürün sayesinde kurtuluyordum o nefret ettiğim kuruluk hissinden.
İçeriğine gelecek olursak pek fazla temiz değil. İçeriğinde alchol, parfüm barındıroyor. İlginç olan parabeni yok :) bu aralar doktor kontrolleri dışında hiç bir yere gitmiyorum , Mert Efe her saniye gele bilir :) o yüzden şimdilik alma şansım yok. Ayrıca şuan stokladığım çok el kremim var. Karşıma çıkarsa yine ala bileceğim bir ürün.
Sevgiyle kalın :)

Hiç yorum yok :