İzleyiciler

5 Kasım 2015 Perşembe

TİMELESS TRUTH CİLT MASKELERİ

Bu gün TTmaskTürkiye (Timeless Truth) sitesinden minik bir hediye paketi aldım. Paketin içeriğinde bir adet Elma kök hücreli  kolajen biyo- selüloz maskesi ve bir adet de tanıtım broşürü vardı.
Önce sizlere TTmaskTürkiye hakkında bilgi vereyim.

Timeless Truth (TT Mask) markasını ilk olarak 1988’de Fransa’da tescil ettirdi, 1998  yılında Tayvan’da ana operasyonlarına başladı. O zamandan beri Timeless Truth uluslararası kozmetik sektöründe, özellikle güzellik ve bakım ürünlerinde aktif bir oyuncudur. 
Timeless Truth (TT Mask) şu anda dünya üzerinde 20’yi aşkın ülkede resmi dağıtıcılarıyla faaliyet göstermektedir. Bunlardan bazıları: PARASHOP Fransa, Ionto-Comed Almanya, The Carlton Group İngiltere, Colurmix Hong Kong ve Macau, Sasa Tayvan ve Singapur, Dubai’de Burj Khalifa, Park Hyatt, Armani Luxury Hotelleri.
Şirketin tüm ürünleri Avrupa birliği yönetmeliklerine uygundur.
Resmi sitesini incelerseniz  ürünlerinin çok çeşitli olduğunu görürsünüz. İstenilen cilt tipine uygun maske çeşitleri vardır. Biyo-selüloz,  fonksiyonalite, elastik maskeler, soft touch,  vücut, laboratuvar serisi ve diğer bölümlerinde cild tipinize ve ya cilt sorununuza uygun maskeleri kolaylıkla bulub satın ala bilirsiniz.
Bana gelen maske yukarıda yazdığım gibi Elma kök hücreli  kolajen biyo- selüloz maskeydi. Ürün hakkında resmi sitesinde böyle yazıyor : "Elma kök hücreleri ve kolajen, cildiniz için mükemmel bir bileşim! Cildinizdeki kök hücrelerin belirli bir ömrü vardır ve yaşlandıkça azalırlar.Ünlü İsviçre elma cinsi Uttwiler Spätlauber’den elde edilen Elma Kök Hücreleri insan cildi hücreleriyle benzer özellikler gösterir. Cildinizi besleyici ve canlandırıcı zengin içeriğe sahiptir. Elma kök hücreleri kolajen ve elastinlerin de desteğiyle cildinizdeki hasarlı dokuların onarılmasına ve yaşlanma belirtilerinin geciktirilmesine destek verir"
 Ürün 2014 yılı İngiltere Cosmetic Executive Women Insider's Choice Ödüllü bir üründür.
İçeriğini merak edenler görselden inceleye bilirler :

Kullanılmasına gelince, 
TT MASKELER NASIL KULLANILIR ?

1. Yüzünüzü temizleyin

2. Maskenin her iki yüzünde bulunan koruyucu filmleri çıkarın

3. Maskeyi yüzünüze (cildinize iyice temas edecek şekilde) yerleştirin

4. Maskeyi yüzünüzde 15 – 20 dakika beklettikten sonra çıkarın

5. Yüzünüzde kalan serum fazlasını ellerinizle hafifçe dağıtarak cildinize emdirin

Ben daha kullanmadım ürünü. Kullandıktan sonra kendi görüşlerimi yansıtan "Denedim, yorumluyorum" serisi altında yazı yayınlayacağım.

Ürünün bana ulaşmasına vesile olan TTMASKTURKİYE çalışanlarına içten ve samimi teşekkürlerimi bildiriyorum :)

Bu maskeleri incelemek, hakkında bilgi almak ve ya satın almak isterseniz resmi sitesine giriş için buraya, Facebook sayfasına giriş için buraya, Twitter sayfasını incelemek için buraya, İnstagram sayfalarını takipe almak için buraya tıklayınız.

Sevgiyle kalın :)

Hiç yorum yok :